הצטרפות לקהילות שוק הנמל ומועדון החברים

הצטרפות לקהילת שוק הנמל בתל אביב 

שוק הנמל ושוק האיכרים בנמל תל אביב חגג לאחרונה עשור להיווסדו. השוק  הנושק לשפת הים ומשקיף על הנוף משגע של נמל תל אביב, פונה לאוהבי אוכל בכל ימות השבוע, עם תוצרת טרייה וחומרי גלם מיוחדים.

מדי יום שישי , ברחבות הפתוחות של השוק מתקיים “שוק האיכרים”, בו מוכרים את מרכולתם חקלאים ויצרנים מקומיים קטנים ובינוניים מכל הארץ. ב”שוק האיכרים” ניתן למצוא כ- 50 מציגים שמביאים עימם תוצרת חקלאית טרייה ומיוחדת הישר מהשדה, ומוכרים אותה ישירות ללקוח, בגישה הנהוגה בעולם של table to farm.

בהצטרפותך לקהילת שוק הנמל בתל אביב  , נוכל לעדכן אותך הדוכנים החדשים המגיעים מידי פעם לשוק , אירועים ושיתופי פעולה מעניינים וכמובן מבצעים מיוחדים לחברי הקהילה.

הצטרפות לקהילת שוק רעות

שוק איכרים ברעות , “האחות הקטנה של שוק האיכרים בנמל תל אביב” חגג לא מזמן 5 שנים להיווסדו.

השוק הוקם במטרה להמשיך לקדם ולפתח  את בשורת החקלאות והתוצרת המקומית עד שתהיה נגישה בכל מקום בישראל. מידי יום  שישי מוקמים ברחבה המרכזית של מרכז הקניות מגוון דוכני פירות וירקות לצד דוכני אוכל וחומרי גלם מיוחדים.

בהצטרפותך לקהילת שוק האיכרים ברעות , נוכל לעדכן אותך על דוכני השוק השונים , אירועים מתוכננים  ומבצעים מיוחדים לחברי הקהילה.

הצטרפות למועדון הלקוחות של שוק הנמל בתל אביב

הצטרפו חינם למועדון הלקוחות של שוק הנמל וקבלו הנחה קבועה של 5-10% במגוון חנויות השוק ותהנו ממבצעים משתנים מדי חודש.

לצפייה בחנויות השוק

טופס הצטרפות לקהילות שלנו

* שדות חובה

  • שעות פתיחה:
  • יום א' מתכונת מצומצמת 09:00-14:00
  • ימים ב'-ה' 09:00-20:00
  • יום ו' 07:00-17:00
  • שבת 09:00-18:00
    *מומלץ לבדוק את שעות הפתיחה השונות בדוכנים
משלוחים משוק האיכרים
מהיום אפשר להזמין את כל התוצרת הטרייה של השוק ישירות הביתה בקליק אחד. התקשרו עכשיו 077-5411393 שלוחה 3, או השאירו לנו הודעה כדי לתאם הזמנה ומשלוח