השבוע בשוק האיכרים

הרעיון של שוק הנמל בתל אביב נולד לאחר ביסוסו של שוק האיכרים הראשון בישראל. שוק האיכרים איגד תחת קורת גג אחת חקלאים מכל הארץ שהגיעו למכור את התוצרת האיכותית והמקומית שלהם- היישר מהשדה לצרכן.

שוק האיכרים שלנו, מתקיים בכל יום שישי, ברחבות החיצוניות לשוק. לשוק מגיעים חקלאים ויצרנים קטנים נוספים שעמלו בגידול התוצרת המובחרת ומוצרים העשויים מחומרי הגלם הייחודיים והטובים ביותר.

והשבוע בשוק…

אלה הדברים שאסור לכם לפספס בביקור שלכם בשוק, ביום שישי הקרוב

☀️טומטיו, פרי מקסיקני שמזכיר עגבניה ירוקה ומתאים להכנת סלסות ורטבים, יפגוש אתכם בדוכן של משק אדל
🌵עונת הסברס נפתחה באופן רשמי! הסברסים הראשונים לעונה (והטעימים כל כך!) יחכו לכם בדוכן של יצהר פירות הנמל.
🍇 לדוכן של משק 6 של אברבנאל הגיעו ענבי בוסר, להכנת חוסרום (מיץ ענבי בוסר חמוץ) או לכבישה
ועוד יגיעו לשוק ביום שישי הקרוב:
דוכני פירות וירקות ישירות מהחקלאים:
🍉 בשדות של רבינוביץ’ קוטפים ללא הפסקה עשרות זנים של אבטיחים, מלונים, דלעות ודלוריות; כן, דלעות ודלוריות הן ירקות קיץ, והתקופה הזאת בשנה היא הזמן שבו הן הכי בשרניות, מתוקות ועסיסיות ואפשר לפגוש בשוק זנים שלא פוגשים לאורך השנה.
🍒 עוד בדוכני הירקות והפירות: כל פירות הקיץ שאפשר לחלום עליהם – ועוד קצת: אפרסקים, נקטרינות, תאנים, ליצ’י, מנגו, דובדבנים, 5 זני שזיפים ועוד, בדוכנים של יצהר פירות הנמל, עמק התמרים, ועמי ברקוביץ’.
וגם ירקות קיץ בשיא העונה: פאקוסים פריכים, תירסים מתוקים, עגבניות שמש יפהפיות, חצילים בשלל גדלים וצורות, פלפלים חריפים אש ועוד, בדוכנים של ירוק בנמל, שלמה אברבנל, ארץ ערבה ונגב , משק אדל, תירס גילי ומשק עליל האורגני
 🍄 פטריות פאנגיז (כולל ערכות לגידול פטריות מאכל בבית) עם שלל פטריות בשרניות, טעימות שהן גם חוויה לעיניים.
🍞מאפים: יפתח ברקת (לחמים ומאפים מקמחי מורשת) 🍞 חגי והלחם (לחמים וקמחי מורשת בטחינת אבני ריחיים) 🍞 מאפיית טלר – Teller Bakery 🍪 עוגיות צ’אנקי- דוכן חדש בשוק שיספק את כל המאווים המתוקים שלכם עם עוגיות מושחתות ועמוסות כל טוב. 🍰 קינוחים לבנוניים של פרח רסלאן כמו דעאוקייה, ליאלי לובנאן ומעמולים בעבודת יד
🍯תבלינים, ריבות ומוצרי מזווה: עדי פעמוני (ירקות מותססים ללא חומרים משמרים)  עם כרישה בכבישה במלח ועוד🌸 זעפרן ישראלי (חוטי זעפרן, רטבים וסירופים), 🫒 שמן זית של אנשי הזית
🍯ימלאו לנו את המזווה: עדי פעמוני יביא שומר כבוש ללא חומרים משמרים – חמצמץ ואניסי, נפלא לכריכים ומלא בסגולות שעושות טוב לגוף. איתו יגיעו: ממרחים ושמן זית של אנשי הזית , מוצרי פרימיום מהמזרח של ימה וקדמה, כולל מכירת קוקטיילים מרעננים על בסיס סאקה ויוזו,  ודוכן הזעפרן הישראלי, עם זעפרן, רטבים וסירופים.
🥘בדוכני האוכל המוכן: השניצלים המפורסמים של ראם מהקצבייה של איוו יחכו לכם לוהטים ופריכים;  ; ועוד אוכל מוכן בדוכני האוכל הדרוזי, אמפנדס, הבורקס והפיצוחים.
💐ואי אפשר לחזור הביתה בלי זר פרחים לשבת של משק בן צבי.

מחכים ומצפים לראותכם

מחכים לכם כל יום שישי, 15:00-6:00, האנגר 12 בנמל תל אביב.
(העמוד יעודכן כל יום חמישי עד 12:00)
שוק האוכל הוותיק של תל אביב
שוק האוכל הוותיק של תל אביב
  • שוק האיכרים, שוק אוכל
שוק האוכל הוותיק של תל אביב

תל אביב

האנגר 12 נמל ת”א
שעות פעילות:

ימי שישי, 07:00-16:00

בעקבות שוק האיכרים, התפתח שוק הנמל בתל אביב, שבכל יום מציע תוצרת איכותית מהקולינריה הישראלית.

באתר תוכלו למצוא מידע על כל הדוכנים הפתוחים בכל יום בשוק הנמל.