שוקי האיכרים שלנו

הרעיון של שוק הנמל בתל אביב נולד לאחר ביסוסו של שוק האיכרים הראשון בישראל. שוק האיכרים איגד תחת קורת גג אחת חקלאים מכל הארץ שהגיעו למכור את התוצרת האיכותית והמקומית שלהם- היישר מהשדה לצרכן.

שוקי האיכרים שלנו, מתקיימים בכל יום שישי, ברחבות החיצוניות לשוק. לשווקים מגיעים החקלאים ויצרנים קטנים נוספים שעמלו בגידול התוצרת המובחרת ומוצרים העשויים מחומרי הגלם הייחודיים והטובים ביותר.

שוקי איכרים הם תופעה כלל עולמית, אשר קיימת במדינות רבות בעולם. בכל מקום ניכר הייחוד התרבותי והקולינרי של אותו אזור, בין אם זה במלאכות ייחודיות או במאכלים מקומיים. ביקור בשוק האיכרים הוא דרך טובה עבור המבקר לטעום מן המאכלים והתוצרת המקומיים וללמוד על התרבות המקומית אותנטית.

מבחינת הלקוח, היתרון בקניות בשוק האיכרים הינו  בקנייה ישירה מהיצרן או החקלאי של מזון טרי ועונתי. מצידו של  החקלאי, מדובר על מכירה ישירה ללקוח קצה, ללא מעורבות של גורם שלישי מתווך. שוקי האיכרים שלנו הם חלק מתנועת ה -SLOW FOOD העולמית (המזון האיטי -בניגוד למזון המהיר) והם מקדמים את המטבח המקומי הישראלי.


רוצים להצטרף לשוקי האיכרים?

אם אתם חקלאים ויצרנים של תוצרת עונתית, ייחודית ומשובחת ואתם מעוניינים בתפעול דוכן באחד משוקי האיכרים שלנו, נשמח לשמוע מכם! אנא השאירו פרטים והסבר מפורט אודות העסק ונחזור אליכם בהקדם >>

שוק האוכל הוותיק של תל אביב
  • שוק האיכרים, שוק אוכל
שוק האוכל הוותיק של תל אביב

רעות

מרכז מסחרי לב רעות
שעות פעילות:

ימי שישי, 08:00-14:00

תל אביב

האנגר 12 נמל ת”א
שעות פעילות:

ימי שישי, 07:00-16:00

בעקבות שוקי האיכרים, התפתח שוק הנמל בתל אביב, שבכל יום מציע תוצרת איכותית מהקולינריה הישראלית.

באתר תוכלו למצוא מידע על כל הדוכנים הפתוחים בכל יום בשוק הנמל.