השבוע בשוק האיכרים

הרעיון של שוק הנמל בתל אביב נולד לאחר ביסוסו של שוק האיכרים הראשון בישראל. שוק האיכרים איגד תחת קורת גג אחת חקלאים מכל הארץ שהגיעו למכור את התוצרת האיכותית והמקומית שלהם- היישר מהשדה לצרכן.

שוק האיכרים שלנו, מתקיים בכל יום שישי, ברחבות החיצוניות לשוק. לשוק מגיעים חקלאים ויצרנים קטנים נוספים שעמלו בגידול התוצרת המובחרת ומוצרים העשויים מחומרי הגלם הייחודיים והטובים ביותר.

והשבוע בשוק…

ידעתם שבסוף השבוע הקרוב השוק חוגג 14 שנה? ואין דרך טובה יותר לחגוג מאשר בשישי-שוק עם כל החקלאים שאנחנו אוהבים:
🍇 משק זינגר יתארח השבוע בדוכנים של ירוק בנמל וארץ ערבה ונגב עם המון ירקות אורגניים: ירוקים, פרחי קישואים, ראשי שומר מלאים עלים ועוד; בשדות של אורי רבינוביץ’ קוטפים לכם אבטיחים מתוקים, ולדוכן יגיעו גם תותי עץ אדומים ולבנים; בדוכן של יצהר פירות הנמל פירות הקיץ משתוללים: דובדבנים, משמשים, נקטרינות וענבי טלי; אצל שלמה אברבנאל תפגשו פפאיות טריות ומתוקות; עמי ברקוביץ’ יגיע עם תפוזי ולנסיה מלאים במיץ שעדיין מחכים על העצים של משק רזון בגבעת יואב; ועוד ירקות טריים בדוכנים של תירס גילי – gili corn ומשק אדל.
🍞 בפינת הפחמימות: יפתח לחם- לחמים, ארוחות שף מן הצומח, סדנאות אפייה ובישול יביא לנו לחם סמדר מתערובת קמחי מורשת של חיטות מקומיות, גפת יין, וקרם פרש פרוביוטי מחלב שקדים, עטוף בעלי גפן צעירים, וגם ממרחים טבעוניים טעימים; חגי והלחם יביא פלוט מקמחי מורשת עם תערובת גרעינים; ויחכו לכם גם חלות לשבת בדוכנים של מאפיית טלר – Teller Bakery וחלות ויז’ניץ אצל האיכר הבריאות.
🥒ימלאו את המזווה: עדי פעמוני יגיע אלינו עם המון ירקות כבושים ומותססים שנעשו בעבודת יד; שורשי ציון יביאו פיצוחים מונבטים ומבחר קרקרים ללא גלוטן; עמק התמרים עם המון תמרים עסיסיים, כדורי תמרים וחלבה בטעמים; שמן זית של אנשי הזית יביאו שמן זית וממרחים; והאיכר הבריאות יחכו לכם עם מגוון מטורף של חומצים שיקפיצו כל מנה.
⭐️דוכן חדש בשוק: סכיני מטבח בעבודת יד של אומן הסיכנים יוחאי נוריאל. יוחאי, שעבד במסעדות הטובות בתל אביב, מייצר לפי הזמנה סכינים מחושלות בעבודת יד מפלדות פחמן, עם ידיות מעצים מקומיים שהוא אוסף. ההזמנה נעשית במקום, כשיוחאי עוזר לכם להתאים אישית את הסכין, ולאחריה הסכין תיוצר בעבודת יד!
🍸 המיקסולוג גל שפיר יפתח לנו את הסופ”ש כמו שצריך עם קוקטיילים של בוקר בשילוב פירות טריים.
🍲מנאל איסמעיל ממאסטר שף חוזרת לשוק עם אוכל ערבי מסורתי לשבת כמו תבשיל פריקה וכרובית ביוגורט. תוכלו להצטייד באוכל מוכן ולנשנש גם בדוכנים של הקובה של דרור, אוכל דרוזי, בורקס ופיצוחים.
🌺 וכמובן – משק בן צבי יביאו לנו פרחים יפהפיים לשבת.
בואו לחגוג אתנו!!

מחכים ומצפים לראותכם

מחכים לכם כל יום שישי, 15:00-6:00, האנגר 12 בנמל תל אביב.
(העמוד יעודכן כל יום חמישי עד 12:00)
שוק האוכל הוותיק של תל אביב
שוק האוכל הוותיק של תל אביב
  • שוק האיכרים, שוק אוכל
שוק האוכל הוותיק של תל אביב

תל אביב

האנגר 12 נמל ת”א
שעות פעילות:

ימי שישי, 07:00-16:00

בעקבות שוק האיכרים, התפתח שוק הנמל בתל אביב, שבכל יום מציע תוצרת איכותית מהקולינריה הישראלית.

באתר תוכלו למצוא מידע על כל הדוכנים הפתוחים בכל יום בשוק הנמל.