אודות שוק הנמל

שוק הנמל, מאז הקמתו ב 2010 משמש בית לקולינריה מקומית.
השוק בנמל תל אביב שוכן במבנה בן שתי קומות ודומה במתכונתו לשווקים המובילים בעולם כמו ה"בוקריה" בברצלונה וה"בורו" בלונדון. עצם פתיחתו היוותה עליית מדרגה בתרבות הבילוי הקולינרית בישראל.

מדי יום שישי , כבר למעלה מעשור , ברחבות הפתוחות של השוק מתקיים “שוק האיכרים” של תל אביב, בו מוכרים את מרכולתם חקלאים ויצרנים מקומיים קטנים ובינוניים מכל הארץ. ב”שוק האיכרים” ניתן למצוא כ- 50 מציגים שמביאים עימם תוצרת חקלאית טרייה ומיוחדת הישר מהשדה ומוכרים אותה ישירות ללקוח, בגישה הנהוגה בעולם של “FARM TO TABLE” , ימי שישי בשוק האיכרים מסמלים את תחילתו של סוף השבוע התל-אביבי בחגיגה של צבעים וטעמים.
השוק, הנושק לשפת הים ומשקיף על הנוף משגע של נמל תל אביב, פונה לאוהבי אוכל בכל ימות השבוע, עם תוצרת חלופית למזון תעשייתי. השוק מציע ללקוחותיו דוכני פירות וירקות מהמובחרים בארץ, בסטת דגים , פרומז’רי עם מבחר גבינות אדיר, קצבייה משובחת לצד דוכני אוכל שכבר מזמן הפכו למוסדות תל אביבים מפורסמים.
מיקומו של שוק הנמל בליבו הפועם של נמל תל אביב הפך אותו ליעד מושלם לתיירים המטיילים ונהנים מאטרקציות השונות בנמל תל אביב .

לצד המיזם הקולינרי, חזונם של יזמי השוק הושפע רבות מערכי ארגון הסלואו פוד (SLOW FOOD) הדוגל ומקדם מדיניות של תוצרת טובה, נקייה והוגנת.

שוק הנמל שם לעצמו כמטרה קידום אג’נדה ירוקה, תוך שימת דגש על תוצרת עונתית, מקומית ואיכותית. הדוכנים השונים משקיעים רבות כדי לתת מענה לדרישה הגוברת של לקוחות לחומרי גלם טבעיים, איכותיים ומשובחים.

  • שעות פתיחה:
  • יום א' מתכונת מצומצמת 09:00-14:00
  • ימים ב'-ה' 09:00-20:00
  • יום ו' 07:00-17:00
  • שבת 09:00-18:00
    *מומלץ לבדוק את שעות הפתיחה השונות בדוכנים