השבוע בשוק האיכרים

הרעיון של שוק הנמל בתל אביב נולד לאחר ביסוסו של שוק האיכרים הראשון בישראל. שוק האיכרים איגד תחת קורת גג אחת חקלאים מכל הארץ שהגיעו למכור את התוצרת האיכותית והמקומית שלהם- היישר מהשדה לצרכן.

שוק האיכרים שלנו, מתקיים בכל יום שישי, ברחבות החיצוניות לשוק. לשוק מגיעים חקלאים ויצרנים קטנים נוספים שעמלו בגידול התוצרת המובחרת ומוצרים העשויים מחומרי הגלם הייחודיים והטובים ביותר.

והשבוע בשוק…

הסתיו מביא איתו רוחות רעננות לשוק, וגם דוכנים חדשים (או חדשים־ישנים) ודברים חדשים לטעום. הנה שלושה דברים כאלה שאסור לפספס ביום שישי הקרוב בשוק האיכרים:
🧀 דוכן חדש בשוק: גבינא – בריאות בטעם של שחיתות. הגבינא עשויה מחומרי גלם טבעיים ואיכותיים – קשיו, מלח המילאיה ותוספות משתנות. ללא לקטוז, ללא גלוטן, ללא סוכר, ללא חומרים שונים ומשונים, והטעם? וואו!
🍋 דוכן היוזו של פרדס קורן חוזר עם המון יוזו טרי, הפרי הכי ריחני במשפפת פירות ההדר, ועם ריבות יוזו לשים בסופגניות של מי שאוהבים באמת.
🍷 גם מזקקת הולנדר חוזרת אלינו, עם ליקרים ושנאפסים מבוססים על פירות עונתיים, שמזקקים כאן בהרי ירושלים. בול מה שאנחנו צריכים כדי להתחמם בחורף.
ועוד יגיעו ביום שישי לשוק האיכרים:
🥑 דוכני פירות וירקות ישירות מהחקלאים: שלמה אברבנאל 🍓 עמי ברקוביץ’ 🍎 אורי רבינוביץ’ 🌴 עמק התמרים 🌽 תירס גילי 🍄 פטריות מאכל של פאנגיז 🍆 משק אדל 🥬 ירוק בנמל 🍊 יצהר פירות הנמל 🍅 ארץ ערבה ונגב 🥦 משק עליל האורגני
🍞בפינת הפחמימות: לחמים מקמחי מורשת וקמחים מיוחדים בדוכנים של חגי והלחם ויפתח לחם.
🍯 מוצרי מזווה, שימורים ותבלינים: ירקות מותססים בעבודת יד של עדי פעמוני 🍯 גרנולות, פירות יבשים וקרקרים של שורשי ציון 🍯שמן זית של אנשי הזית 🍯טמפה מפולי סויה של הולי טמפה.
💐 פרחים לשבת של משק בן צבי 🍽️ כלי קרמיקה בעבודת יד של הקרמיקאית הדר מלאך, כולל קולקציית חנוכיות חדשה!
🥘 אוכל מוכן לשבת בדוכן האוכל הדרוזי.

מחכים ומצפים לראותכם

מחכים לכם כל יום שישי, 15:00-6:00, האנגר 12 בנמל תל אביב.
(העמוד יעודכן כל יום חמישי עד 12:00)
שוק האיכרים הוותיק של תל אביב
שוק האיכרים הוותיק של תל אביב
  • שוק האיכרים, שוק אוכל
שוק האיכרים הוותיק של תל אביב

תל אביב

האנגר 12 נמל ת”א
שעות פעילות:

ימי שישי, 07:00-16:00

בעקבות שוק האיכרים, התפתח שוק הנמל בתל אביב, שבכל יום מציע תוצרת איכותית מהקולינריה הישראלית.

באתר תוכלו למצוא מידע על כל הדוכנים הפתוחים בכל יום בשוק הנמל.